W niedzielę 29 kwietnia 2012 roku obchodziliśmy jubileusz 20-lecia istnienia naszego chóru parafialnego. Ks. Rektor PMK w Anglii i Walii odznaczył nasz chór Złotym Medalem Zasługi dla PMK

Chór w naszej parafii powstał w 1992 roku z inicjatywy p. Renaty Inglot-Farrell, która po dwóch latach prowadzenia i przeprowadzeniu się do Irlandii, prowadzenie chóru przekazała swojej siostrze Lidii Inglot-Hill. Przede wszystkim chór swoim śpiewem uświetnia nasze polskie uroczystości i niedzielne Msze św. w kościele pw. św. Wulstona. Ponadto wiele razy był zapraszany przez polskie i angielski parafie, a także różne organizacje do występów na uroczystościach i okolicznych imprezach w High Wycombe, Aylesbury czy Amersham.

Aktualnie chór liczy 13 osób: Lidia Hill, Maria Inglot, Anna Smith, Helena Capener, Sabina Gaska, Elżbieta Truty, Waleria Turska, Teresa Szlachcic, Ewa Zakrzewska, Celina Szrut, Jadwiga Inglot, Wanda Tickner.

a teraz troche wspomnień